Remont balkonów z dostępu linowego czy z rusztowania?

Czym wyższy obiekt i czym mniej operacji technologicznych tym bardziej konkurencyjne cenowo będą techniki dostępu linowego.

Mycie i malowanie elewacji to dobry przykład czynności, które opłaca się wykonać technikami linowymi. Co ważne jakość może być nawet lepsza niż z rusztowań ponieważ podesty nie przeszkadzają w ciągłości nakładania farby i cała elewacja jest widoczna dla osoby kontrolującej prawidłowy przebieg prac.

Kompleksowy remont balkonów preferuje ustawienie rusztowań lub wind. Reprofilacja uszkodzonych płyt betonowych polega na wielokrotnym nakładaniu cienkowarstwowych materiałów naprawczych często mokre na mokre. Odpowiednie wykonanie warstwy spadkowej na powierzchni płyty to nawet kilkaset kg zaprawy! Nadzór nad prowadzeniem robót powinien umożliwiać pomiar odpowiedniego spadku i ocenę z bliska stanu płyty balkonowej.

Zrezygnowanie z tradycyjnej obróbki blacharskiej i wklejenie listwy okapowej zwiększa estetykę i trwałość krawędzi płyty balkonowej.

W naszym klimacie świetnie sprawdzają się systemy bezspoinowe – uzyskanie idealnie równej, gładkiej, antypoślizgowej powierzchni jest pracochłonne i kosztowne materiałowo ale balkony wykonane w tej technologii są bardzo trwałe.

Kontakt

biuro@olimp.info.pl
(42) 639 73 73

Piłsudskiego 150/152 :: 92-230 Łódź
zobacz więcej ››

O Nas

Firma to ludzie - jesteśmy ludźmi dla których praca jest pasją z której rodzi się profesjonalizm dający jakość... zobacz więcej ››

Dlaczego Olimp?

obiekty realizowane
w kraju i zagranicą

wykwalifikowana
kadra specjalistów

wiodąca pozycja
na rynku

certyfikaty
bezpieczeństwa

doświadczenie
od 1996 roku

ponad 2000
udanych realizacji