Szkolenie z dostępu linowego współfinansowane ze środków UE

Szkolenie miało na celu przygotowanie zespołów roboczych do bezpiecznej i wydajnej pracy z dostępu linowego oraz odświeżenie i sprawdzenie już posiadanej przez pracowników wiedzy podczas praktycznych ćwiczeń. W czasie naszej codziennej pracy na wysokości wykorzystujemy tylko niewielką część możliwości jakie dają “techniki alpinistyczne”. Dlatego, nieużywane a w pewnych momentach ratujące życie umiejętności należy systematycznie ćwiczyć z nadzieją, że nigdy nie będą potrzebne. Kilkudniowy program pozwolił na poszerzenie wiedzy również o nowe techniki i przeszkolenie nowych pracowników. Operatorem środków UE w Łodzi jest Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna – STREFA ROZWOYOU. Profesjonalizm w obsłudze klienta pracowników ŁSSE sprawił, że nie tylko bez trudu pokonaliśmy wyzwania związane z wypełnieniem niezbędnych dokumentów ale wszystko odbyło się w bardzo przyjaznej dla przedsiębiorcy atmosferze!  

 

 

 

Szkolenie przeprowadziła firma SWAT Safety Work and Training profesjonalnie zajmującą się szkoleniami do prac na wysokości, posiadająca na terenie Łodzi ośrodek szkoleniowy przystosowany do szkoleń z zakresu dostępu linowego (prac alpinistycznych) jak i dostępu budowlanego (prac na wysokości na dachach płaskich, skośnych, na słupach, masztach, w zbiornikach, zamkniętych pomieszczeniach oraz z rusztowań).

Jak widać szkolenie zakończyło się pełnym zadowoleniem – dziękujemy wszystkim partnerom!

Kontakt

biuro@olimp.info.pl
(42) 639 73 73

Piłsudskiego 150/152 :: 92-230 Łódź
zobacz więcej ››

O Nas

Firma to ludzie - jesteśmy ludźmi dla których praca jest pasją z której rodzi się profesjonalizm dający jakość... zobacz więcej ››

Dlaczego Olimp?

obiekty realizowane
w kraju i zagranicą

wykwalifikowana
kadra specjalistów

wiodąca pozycja
na rynku

certyfikaty
bezpieczeństwa

doświadczenie
od 1996 roku

ponad 2000
udanych realizacji