Trwały i estetyczny sposób na remont płyty balkonowej

W czasie rewitalizacji ocieplonych elewacji budynków – usuwania glonów i malowania, bardzo często remontu wymagają płyty balkonowe.
Nieszczelne fugi, wadliwie wykonane obróbki blacharskie, okładziny gresowe niedostosowane do warunków pogodowych w Polsce pomimo uzyskania odpowiednich atestów! Wszystko to sprawia, że już po kilku latach od remontu, płyty balkonowe mogą wymagać kolejnego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Woda, która przenika do płyty żelbetowej powoduje szybką korozję – najczęściej pojawiają się zacieki na suficie balkonu piętro niżej i odpada tynk z czoła płyty balkonowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Proponujemy bardzo skuteczne w naszym klimacie rozwiązanie bezspoinowe. Usuwamy wszystkie istniejące, niespójne warstwy, zabezpieczamy odkryte zbrojenie, reprofilujemy czoło balkonu i robimy nową wylewkę ze spadkiem. Na tak przygotowaną płytę nanosimy warstwę uszczelniająco-dekoracyjną. Nie ma obróbek blacharskich, łączeń – wszystkie elementy są “zalaminowane” ciągłą warstwą materiału np. firmy WEBER. 

Kontakt

biuro@olimp.info.pl
(42) 639 73 73

Piłsudskiego 150/152 :: 92-230 Łódź
zobacz więcej ››

O Nas

Firma to ludzie - jesteśmy ludźmi dla których praca jest pasją z której rodzi się profesjonalizm dający jakość... zobacz więcej ››

Dlaczego Olimp?

obiekty realizowane
w kraju i zagranicą

wykwalifikowana
kadra specjalistów

wiodąca pozycja
na rynku

certyfikaty
bezpieczeństwa

doświadczenie
od 1996 roku

ponad 2000
udanych realizacji