Mycie elewacji

Doświadczenie w zakresie mycia elewacji zdobywamy od momentu powstania firmy w 1996 roku. Dziś jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. Obsługujemy kompleksowo budynki myjąc elewacje oraz powierzchnie wewnętrzne. Dzięki dysponowaniu licznym, stałym zespołem specjalistów jesteśmy w stanie dopasować się do wymogów Klienta – np. mycie całej elewacji biurowca w weekend.

Dajemy gwarancję nienaruszania mytych powierzchni. Unikamy preparatów o bardzo silnym działaniu. Często są one bardzo efektowne – szybko usuwają brud, lecz z czasem mogą powodować uszkodzenia elementów elewacji (np: gumowych uszczelek). Zawsze wykonujemy próbę stosowanych preparatów i obserwujemy ich wpływ na materiały zastosowane na elewacjach.

Używamy różnych środków w zależności od powierzchni, stosowane preparaty utrudniają ponowne zabrudzenie elewacji. Oczywiście biorąc pod uwagę środowisko wielkomiejskie powierzchnie powinny być konserwowane systematycznie dwa razy w roku. Żadne środki nie są w stanie uchronić elewacji przed ponownym zabrudzeniem.

Kontakt

biuro@olimp.info.pl
(42) 639 73 73

Piłsudskiego 150/152 :: 92-230 Łódź
zobacz więcej ››

O Nas

Firma to ludzie - jesteśmy ludźmi dla których praca jest pasją z której rodzi się profesjonalizm dający jakość... zobacz więcej ››

Dlaczego Olimp?

obiekty realizowane
w kraju i zagranicą

wykwalifikowana
kadra specjalistów

wiodąca pozycja
na rynku

certyfikaty
bezpieczeństwa

doświadczenie
od 1996 roku

ponad 2000
udanych realizacji