Rewitalizacja elewacji

Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą firm: ARSANIT, BOLIX, DRYVIT, MAPEI, WEBER, STO. Proponujemy sprawdzone technologie opartą na produktach systemowych. Wszystkie prace związane z konserwacją elewacji są prowadzone przy użyciu technik alpinistycznych. W porównaniu z tradycyjną metodą pracy jesteśmy konkurencyjni cenowo, a czas wykonania usługi ulega znacznemu skróceniu.

Zalety użycia dostępu linowego:

– nie niszczymy zieleni podczas ustawiania rusztowania
– nie narażamy lokatorów na niebezpieczeństwo dostępu osób trzecich do mieszkań
– nie wiercimy dziur w elewacji niezbędnych do kotwienia rusztowania
– nie tracimy czasu na montaż i demontaż rusztowania
– nie zasłaniamy elewacji, co daje możliwość kontroli prac i użytych materiałów w każdym momencie prowadzenia robót.

Zakres czynności technologicznych:

Oczyszczenie powierzchni: właściwe przygotowanie powierzchni jest podstawowym czynnikiem decydującym o trwałości, oraz estetyce wykonanych w kolejnych czynnościach prac malarskich. Powierzchnia elewacji zostaje umyta za pomocą środka usuwającego skażenie mikrobiologiczne, który usuwa większość mikroorganizmów występujących w budownictwie.

Gruntowanie elewacji: w zależności od potrzeb – środkiem wzmacniającym strukturę tynków, kryjącym rysy, zwiększającym przyczepność farby, ujednolicającym powierzchnie, z dodatkowymi biocydami.

Dwukrotne malowanie elewacji farbą silikonową z kompleksowym zabezpieczeniem mikrobiologicznym. Jest to produkt powstrzymujący rozwój mikroorganizmów na powierzchni przez wiele lat.

Kontakt

biuro@olimp.info.pl
(42) 639 73 73

Piłsudskiego 150/152 :: 92-230 Łódź
zobacz więcej ››

O Nas

Firma to ludzie - jesteśmy ludźmi dla których praca jest pasją z której rodzi się profesjonalizm dający jakość... zobacz więcej ››

Dlaczego Olimp?

obiekty realizowane
w kraju i zagranicą

wykwalifikowana
kadra specjalistów

wiodąca pozycja
na rynku

certyfikaty
bezpieczeństwa

doświadczenie
od 1996 roku

ponad 2000
udanych realizacji